AMG LIGHTING LTD

Zawsze się świetnie!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

AMG LIGHTING LTD

dobra jakość Solar LED Wall Wall na sprzedaż
Im Online Czat teraz

AMG LIGHTING LTD

1
AMG LIGHTING LTD

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Oceania
Na calym swiecie
marki : AMG
Coroczne wyprzedaże : 5000000-7000000
Rok założenia : 2011
pc Export : 90% - 100%
AMG LIGHTING LTD, specjalizująca się w opracowywaniu nowego źródła światła (LED) i nowego rozwiązania energetycznego (Solar) do oświetlenia, zawsze robi wspaniałe i profesjonalne.

Produkcja

Nasza fabryka koncentruje się na zwykłych lampach solarnych i słonecznych lampach o dużej mocy z nowoczesnymi urządzeniami produkcyjnymi i systemem zarządzania. Około 100 pracowników mogło produkować maksymalnie 300 000 sztuk słonecznych lamp ogrodowych miesięcznie.

Badania i Rozwój
Dzięki 4 doświadczonym inżynierom elektronom i inżynierom konstrukcji jesteśmy w stanie od czasu do czasu oferować klientom najnowsze produkty. Nasz zespół ds. Badań i rozwoju uczestniczy w corocznych targach elektronicznych i targach oświetleniowych w Guangzhou, HK, Niemczech, USA, aby zapoznać się z najnowszymi informacjami, a także być na czas poinformowany przez nasz dział marketingu o najnowszych wymaganiach ze strony rynku i klientów.

Kontrola jakości (norma ISO9001, BSCI)
Nasz system ERP oszczędza dużo czasu i zapewnia właściwą transmisję informacji podczas przetwarzania całego zamówienia, unikając błędów spowodowanych przez ludzkie błędy. Tymczasem 100% kontrola kluczowych surowców i wyrywkowa kontrola zostaną wykonane przez nasz IQC, każda linia produkcyjna zorganizuje dwa IPQC, jeden FQC i jeden QA w celu zapewnienia jakości. Co więcej, inżynierowie będą również nadzorować linię produkcyjną. Przed wysyłką nasz OQC przeprowadzi wyrywkową inspekcję towarów, aby zapewnić, że nasi klienci mogą otrzymać 99% zadowolonych ładunków.

Szczegóły kontaktu
AMG LIGHTING LTD

Tel: 86-574-22758288

Faks: 86-574-63203318

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)